Wedstrijdzwemmen

Aanschrijvingen seizoen 2022-2023

Datum Type wedstrijd Plaats Inzwemmen Start Link
Za 17 sept Minioren Circuit 1 Dordrecht 14:00 14:30 Klik hier
Za 24 sept Meerkamp deel 1 Papendrecht 13:30 14:00 Klik hier
Za 1 okt KNZB Zwemcompetitie deel 1 Barendrecht 13:30 14:00 Klik hier
Za 8 okt Minioren Circuit 2 s Gravenzande 13:30 14:00 Klik hier
Za 15 okt Regiocompetitie deel 1 Papendrecht 13:00 13:30 Klik hier
Za 5 nov Minioren Clubmeet 1  Rozenburg 13:00 13:30 Klik hier
Za 19 nov KNZB Zwemcompetitie deel 2 Gorinchem 13:30 14:00 Klik hier
Za 26 nov Regiocompetitie deel 2 Papendrecht 16:30 17:00 Klik hier
Za 3 dec Minioren Circuit 3 Barendrecht 13:30 14:00 Klik hier
Za 10 dec Meerkamp deel 2 Gorinchem 13:30 14:00 Klik hier
Za 14 jan Minioren Circuit 4 Rozenburg 13:00 13:30 Klik hier
Zo 22 jan Prov Kampioenschappen Winter Den Haag  weekend ntb Klik hier
Za 28 jan KNZB Zwemcompetitie deel 3 Andel 14:30 15:00 Klik hier
Za 4 feb Minioren Clubmeet 2 Barendrecht 13:30 14:00 Klik hier
Za 11 feb Regiocompetitie deel 3 Papendrecht 16:30 17:00 Klik hier
Za 11 maa Meerkamp deel 3 Sliedrecht 13:30 14:00 Klik hier
Za 11 maa Minioren Circuit Meerkamp finale Papendrecht 13:00 13:30 Klik hier
Zo 12 maa Minioren Circuit Meerkamp finale Alphen ad Rijn 13:15 13:45 Klik hier
Za 25 maa Minioren Clubmeet 3 Rozenburg 13:00 13:30 Klik hier
Za 1 apr Regiocompetitie deel 4 Papendrecht 13:00 13:30 Klik hier
14-16 april AIYSEC 14-16 april Antwerpen weekend ntb Klik hier
Za 15 apr Minioren Clubmeet 4 Barendrecht 13:30 14:00 Klik hier
Za 22 apr KNZB Zwemcompetitie deel 4 Gorinchem 13:30 14:00 Klik hier
13-14 mei Prov Kampioenschappen Zomer Den Haag  weekend ntb Klik hier
20-21 mei Prov Kampioenschappen Zomer Den Haag  weekend ntb Klik hier
Za 27 mei Meerkamp deel 4 Sliedrecht 13:30 14:00 Klik hier
Za 3 jun Minioren Clubmeet Finale Papendrecht 13:00 13:30 Klik hier
Za 17 juni Doetse Kom Bokaal Giessenburg 08:30 09:00 Klik hier

Leeftijdscategorieën

Geboortejaar jongens meiden
2016 minioren 1 minioren 1
2015 minioren 2 minioren 2
2014 minioren 3 minioren 3
2013 minioren 4 minioren 4
2012 minioren 5 minioren 5
2011 minioren 6 junioren 1
2010 junioren 1 junioren 2
2009 junioren 2 junioren 3
2008 junioren 3 junioren 4
2007 junioren 4 jeugd 1
2006 jeugd 1 jeugd 2
2005 jeugd 2 senioren open
2004 eo senioren open  

Adressen

Alblasserdam: De Blokweer Sportlaan 3
Andel: AquaAltena Middenweg 1
Capelle ad IJssel: Aquapelle Alkenlaan 85
Den Haag: Hofbad Ypenburgse Boslaan 30
Dordrecht: Optisport Sportboulevard Fanny Blankers-Koenweg 10
Giessenburg: Doetse Kom A.M.A. Van Langeraadweg 3
Gorinchem: Caribadbad Bataafsekade 8
Papendrecht: Sportcentrum Papendrecht Burgemeester Keijzerweg 110
Rotterdam: Zwemcentrum Rotterdam Annie M.G. Schmidplein 8
Rozenburg: Rozenburg, Zuidzijde 35
Sliedrecht: Optisport de Lockhorst. Sportlaan 1
‘s Gravenzande: Optisport Zwembad Maesemunde, Koningin Julianaweg 158

Vereniging voor jong en oud, recreatie en eredivisie.

Nieuwsbrief

Meld je hieronder aan voor de
ZPB H&L Productions nieuwsbrief.
Zo blijf je op de hoogte!

Adres

Inge de Bruijn Zwembad
Hamburg 200
2993 LG, Barendrecht

Route planner